מזרנים

מזרנים

באופן טבעי, כמו שלכל מוצר יש בלאי עם הזמן, גם למזרנים יש בלאי, מה שמחייב להחליף אותם מדי כמה שנים. החלפה של מזרנים בזמן הנכון תוודא שתוכלו ליהנות משינה בריאה ועמוקה מדי יום. שינה איכותית תלויה בטיב המזרן, הוא צריך לספק לגוף שלכם את התמיכה המיטבית. מכורח דברינו אלה, בחירה נכונה של מזרן רך, כמו גם מזרן קשיח, יספקו לכם איכות שינה, וכיצד ייראה היום שלכם.

החשיבות של ייעוץ לפני רכישת מזרנים

שוק המזרונים מכיל המון סוגים של מזרנים. השוק מציע סוגי מזרונים כדוגמת מזרן מים, או ספוג עם זיכרון. מזרן קפיצים, או לחלופין מזרן ביצים. מזרני קפיצים, או לטקס. כמו כל מוצר, אף שדנים על מזרונים, צריך לדעת שאין "טוב בלי רע", והתמחור של כל סוג מזרן בהתאם לכך. עליכם להבין, כי למשל מזרון בעל שכבת ריפוד עליונה יימכר בקלות ובתמחור ראוי. מדובר אודות שכבה שמורכבת מלטקס, או מספוג עם זיכרון. חרף העובדה שהשכבה העליונה של המזרן מכילה ספוג זיכרון היא הרבה יותר נוחה למשכב, אין המשמעות שמובן מאליו כי מדובר על שינה יותר בריאה. על מנת שלא לקנות מוצר שיהיו בעוכריכם, כדאי שתיוועצו מבעוד מועד עם יודעי דבר. עם מקצועניים בתחום. תבקשו מהם הדרכה מקיפה על כל סוג של מזרן. תלמדו על כל החוזקות, כמו גם החולשות, של כל סוג מזרן. רק באופן הזה תוכלו לבצע החלטת רכישת מזרן מושכלת.

החשיבות של בחירת מזרנים, במקביל לשינויים בגוף האדם

מכיוון, שכפי שאתם בוודאי יודעים, ככל שמתבגרים – גוף האדם עובר שינויים. מזרנים שהיו מתאימים לכם בעבר, לא בהכרח יהיו מתאימים לכם כיום. יש להחליף את המזרן אף מכיוון שמטבע הדברים במזרונים מצטברים בקטריות, לכלוכים, פטריות, אבק וכיוצא בזאת. כל הללו עשויים להחריף את מצב היושבים בדירה, ובפרט למי שסובל מבעיות נשימה, או מכל מיני אלרגיות. בעיות כאלו עלולות להטריד את מנוחתכם ולהעיב על איכות השינה שלכם. למרות מה שציינו לעיל, כל גוף הוא שונה, ולכל גוף יש צרכים אחרים. לפיכך, מזרון שמתאים לכם כמו "כפפה ליד", אינו בהכרח יתאים למישהו אחר, גם לא לבני הזוג שלכם. ועל כן, בטרם תחליטו סופית על מזרון כזה או אחר, כדאי שתשכבו עליו כבר בחנות, ותנסו מנעד רב של סוגי מזרנים.